Premium
tkwi w szczegółach...

Eleganckie wykończenia klatek schodowych i części wspólnych osiedla to nasz znak firmowy.

Design – Ponadczasowy wygląd apartamentowców zaprojektowanych przez renomowanych architektów to zasługa szlachetnych materiałów użytych do wykończenia budynku. Nowoczesne części wspólne podnoszą prestiż wszystkich naszych inwestycji.

Bezpieczeństwo – Zastosowanie dyskretnego systemu monitorowania w lobby, garażu podziemnym oraz otoczeniu budynku zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Led’owa inwazja – Wszystkie nasze inwestycje projektujemy w oparciu o nowoczesne systemu oświetlenia led, które w znaczącym stopniu wpływają na niskie rachunki za energię części wspólnych.”

Komfort – Przyszli mieszkańcy będą korzystać z szeregu udogodnień zarówno w swoich apartamentach jak również na częściach wspólnych i przyległych terenów zielonych.

Inteligentne videodomofony – Każdy apartament inwestycji wyposażony będzie w wideodomofon z kolorowym wyświetlaczem LCD z funkcją otwierania bramy wjazdowej na osiedle. Panel przy wejściu do klatki schodowej videodomofonu z opcją skanu twarzy i linii papilarnych.

Panoramiczne przeszklenia – ciesz się jasnym wnętrzem i naturalnym światłem w swoim apartamencie przez cały dzień.

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach – W standardzie oferujemy ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

Wykończone tarasy* – dbając o estetykę i spójność budynków tarasy wykończymy za ciebie.

Drzwi antywłamaniowe klasy C – Solidne drzwi antywłamaniowe klasy C wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewnią wygodę i bezpieczeństwo. Drzwi do mieszkań są eleganckim uzupełnieniem każdego wnętrza.

Przestronne windy – Nowoczesna i ekskluzywna winda renomowanej firmy to wygoda przyszłych użytkownikom. Cicha praca, energooszczędność, nowoczesny design to cechy windy najwyższej jakości.

*dotyczy tylko wybranych inwestycji. Więcej info u doradcy.